ראש המועצה – עידו גרינבלום
 

לשכת ראש המועצה
מנהלת לשכה
 – אוראל קהת – מזכירה -  ריקי דהן
פרויקטים ויזמות - נעה אבן חיים
דוברת , מנהלת אתר אינטרנט ואחראית חוק חופש המידע – אור יום טוב
מנכ"ל – יריב אביטל , עוזרת מנכ"ל – צהלה קובליו
מנהל כספי מנהלת: סיון לוי,  מזכירה -  שלי כהן
מנהל הנדסה: מהנדסת – אדריכלית אסנת ברש
המחלקה לחינוך מנהלת: טלי רביב קרויטורו
שירותים חברתיים – מנהלת: תמי בן חמו
אגף תפעול –  ג'קי בן יקר
מבקר מועצה – יניב זימן
יועץ משפטי- עו"ד עודד רומנו

מנהל כללי

מנכ"ל – יריב אביטל
עוזרת מנכ"ל – לאה דהאן
בטיחות, חירום ופיקוח  – אלי זיו, מזכירה – אלייה יהודה, בת שרות, 3 פקחים.
וטרינר – ד"ר צחי צורי,  מזכירה – ליאורה זולטן + פקח 
מנהלת משאבי אנוש- אודליה אדרי,  רכזת משאבי אנוש- איילת שנל  מזכירה – אפרת שלו
אם הבית – רחל מגר,  5 עובדות ניקיון
רכזת פניות ציבור ותרבות הדיור – ענת גלעדי, מוקד  ומרכזיה – אורטל שלו, ורד הייס-קליפר
מנהלת עיר ללא אלימות- ליאת רייכמן, 2 מדריכי מוגנות
מנמ"ר – יוסי עדני
מחשוב מוסדות ציבור – גל גולדנברג,   מחשוב בי"ס 

אגף תפעול

מנהל שפ"ע  -  ג'קי בן יקר
רישוי עסק -  רותם אברמוב
אחזקה – אלי שרירא – מחסנאי – עמי דדון, עובדי תחזוקה ואחזקה
אחזקת מבנים ומתקנים - איציק פוקס
גינון – אלירן יקשין –  עובדי גינון
תברואה –
סרגיי לשצ'נקו – עובדי תברואה

מנהל כספי

מנהלת – סיון לוי, מזכירה –  שולי כהן
רכש וקולות קוראים -  שירן קסטיאל
אוטומציה – סמאר שקור
מדור גבייה – גניה בן נון, 4 עובדות, קופאית, חברת גבייה ומוקד תשלומים
הנהלת חשבונות – 
שירלי גולן מנהלי חשבונות  עינב מלכה  
חשבת שכר – אירה גולד

חינוך

מנהלת – טלי רביב קרויטורו
מזכירה - עופרה קרקליס
מנהלת מדור גני ילדים 
מנהלת תחום פרט - ענת סילפן
קב"סית - דניס ברבל
מנהל יחידת נוער וצעירים – אהוד שניצר
שרות פסיכולוגי – מנהלת - סיגל אימבר, מזכירה - חני דוידיאן

רכזת הסעות - אנסטסיה רוזנצוייג
קב"ט – אלי זיו
חווה חקלאית- מנהלת - עינב יעקב
בתי ספר, חינוך מיוחד

המחלקה לשירותים חברתיים

מנהלת – תמי בן חמו, מזכירה - אסתר נטוביץ
עובדת זכאות - נאיפה יעקוב עזאם
צוות עו"ס אזרחים ותיקים
צוות עו"ס משפחה, נוער וסדרי דין
צוות נוצץ – נוער, נערות
עו"ס קהילה והתנדבות
תחנה לטיפול זוגי ומשפחתי  -
  נפגעות הטרדה מינית, אובדן ושכול, טיפול זוגי, טיפול משפחתי, טיפול בטראומה

מנהל הנדסה

מהנדסת – אדריכלית אסנת ברש מזכירה -  פלג חדווה
אדריכלית – אדריכלית יהל קסורלה
סגנית מהנדס הוועדה מקומית לתכנון ובניה – אורלי שושן, מזכירה בוועדה - רינת ג'לדטי אבקסיס
פיקוח וניהול פרויקטים - אנטולי מדווינסקי
מנהל בינוי ורכז נגישות - עמי שי
רכזת רישוי - טניה טורצ'ינסקי
בודקת בקשות - שלומית גנסקו
מפקח בניה בכיר - שלומי מלול, מפקח בניה - גיא בראון
מידענית - צופיה לסרי 
נכסים - כרמלה חורב