משפרים את השירות - מנגישים את המידע

מערכת מידע גאוגרפי (GIS ) משודרגת ניתן למצוא באתר האינטרנט של הוועדה לתכנון ובניה ובאתר המועצה


מערכת ה-GIS  (מערכת מידע גאוגרפי)  הינה כלי חשוב להנגשת המידע עבור תושבי קרית טבעון כמו גם לכלל בעלי המקצוע ונותני השירותים בענף הבניה.

מערכת ה-GIS  כוללת שכבות של תצ"א, פירוט גושים חלקות, תשתיות ושכבות רבות נוספות בהן ניתן למצוא מידע מסוגים שונים על היישוב.

החל מתאריך ה-1/6/2020 שודרגו שכבות ה-GIS הזמינות לציבור ועתה הן כוללות גם שכבות של ייעודי קרקע ומידע תכנוני, כך שכל אדם יכול לגשת ולברר עצמאית את יעוד הקרקע והזכויות החלות במגרש שלו, בהתאם לתב"ע המאושרת.

חשוב לציין כי המידע המופק ב-GIS  אינו מחליף פניה למידע רשמי בהתאם לסעיף 119 א' לחוק התכנון והבניה והמידע בו אינו מחייב משפטית.

קישור למערכת ה-GIS  ניתן למצוא באתר הוועדה המקומית קרית טבעוון (לחץ כאן) וגם  ישירות  ל- GIS כאן

במקביל, הוועדה המקומית ממשיכה ומקדמת את פרויקט סריקות ההיתרים ותעודות הגמר אותן ניתן למצוא  באתר  האינטרנט של הוועדה לתכנון ובניה (חומר שנסרק עד כה, כאשר צפי סיום הסריקות הוא סוף 2020).

ראש המועצה עידו גרינבלום: "המועצה פועלת לשיפור השירות לתושב באופן עקבי ובמגוון דרכים, בין השאר הנגשת המידע בתחום ההנדסי במטרה לחסוך לתושבים  זמן יקר ועלויות נלוות."

מהנדסת  המועצה אסנת ברש: "מערכת ה-GIS על השכבות השונות שהיא מציעה, מציגה מאגר מידע גדול וכלי משמעותי עבור כלל הציבור. תודתי הגדולה לצוות המצוין במחלקה בהובלת סגניתי, אורלי שושן על העבודה הקשה סביב נושא זה והובלת התהליך".