ג'קי בן יקר הוא מנהל אגף תפעול החדש בקרית טבעון


ג'קי בן יקר הוא מנהל אגף תפעול החדש בקרית טבעון


ג'קי בן יקר, בן 44, תושב קריית אתא, נשוי + 3 ילדים. ג'קי השתחרר לאחרונה מצה"ל בדרגת סא"ל, לאחר שירות ממושך ומשמעותי בתפקידי פיקוד ביחידת דובדבן וחטיבת הנחל, ביניהם: מג"ד קרקל, סגן מפקד חטיבה צפונית בעזה, מג"ד בא"ח הגנת הגבולות ובתפקידו האחרון שימש כסגן מפקד בה"ד 1. בן יקר מביא עימו ניסיון רב בניהול ותפעול, קידום פרויקטים והובלת אנשים.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני שמח על הבחירה בג'קי בן יקר, אשר מצטרף לנבחרת המנהלים האיכותית והמקצועית שלנו. ג'קי נבחר לתפקיד מנהל אגף תפעול לאחר הליך מיון קפדני ואני סמוך ובטוח שהוא יוכיח לנו כי הבחירה הייתה מוצלחת. תפקיד מנהל אגף התפעול בקרית טבעון הוא מאד משמעותי ומאתגר ואני מאחל לג'קי הצלחה בתפקיד ועשייה פורייה".

מנכ"ל המועצה, יריב אביטל: "אגף התפעול הינו ספינת הדגל של המועצה בשירות אל מול התושב ונראות היישוב. למרות פער ארוך באיוש, האגף המשיך לתפקד בצורה טובה ותודתי על כך נתונה למנהלי המחלקות באגף - אלי שרירא, אלירן יקשין וסרגיי לשצ'נקו. בשנה הקרובה יינתן דגש ומשקל רב לפעילות האגף, לרבות תקציבים ומשאבים נוספים. שמח מאוד על הבחירה בג'קי בן יקר ומאחל לו ולנו הצלחה רבה, מצפים לו אתגרים רבים".

מנהל אגף התפעול, ג'קי בן יקר: "אני מודה למועצה על האמון שניתן בי, אני מגיע לתפקיד עם מוטיבציה גבוהה ורצון רב. תפקידי העיקרי הוא לפעול למען איכות החיים של תושבי קרית טבעון, אני מתכוון לשים דגש על נראות היישוב, ועל מתן מענה מהיר ואיכותי לפניות התושבים.  חשוב לי מאד לשדרג את הגנים הציבוריים ולהוביל פרויקטים בשיתוף הקהילה, תוך מתן דגש על מוסדות החינוך. בנוסף אעסוק בקידום וטיפוח העובדים היקרים של אגף התפעול אשר יוצאים לשטח יום ביומו, בחום ובקור, ועושים עבודה מאתגרת וקשה".