ממשיכים בירוק: קרית טבעון היא בין היישובים הבטוחים ביותר בארץ


ממשיכים בירוק: קרית טבעון היא בין היישובים הבטוחים ביותר בארץ
בנוסף, המועצה מקיימת פעילות נרחבת במטרה לתת מענה לצרכי האזרחיות והאזרחים הוותיקים ביישוב

 

קרית טבעון ממשיכה להיות ירוקה ולהוביל בדירוג היישובים הבטוחים ביותר בארץ. האוכלוסייה ממושמעת, מקפידה על ההנחיות ופועלת בהתאם להוראות משרד הבריאות.
בקריה 33 חולים מאומתים ו-95 איש ואישה נמצאים בבידוד (הפרטים נכונים  ליום ד' 14.10.2020).
על מנת לסייע לתושבות ולתושבים ביישוב, במהלך הסגר ובימים אלה, צוות המחלקה לשירותים חברתיים בשיתוף הסייעות הרפואיות  מהמחלקה לחינוך, מתקשרים מידי יום לעשרות אזרחיות ואזרחים ותיקים בקריה במטרה לבדוק ולבחון צריכים וזאת לצד התעניינות מעמיקה בשלומן.ם .
במהלך חג בסוכות, יחידת הנוער במועצה יזמה את פרויקט "תאפו את זה הלאה" ובמסגרתו תלמידי בתי הספר ביישוב אפו מעל 100 עוגות אשר חולקו לאזרחים ואזרחיות ותיקים באמצעות עמותת שלהב"ת, כמו גם תרמו מזמנם בעבודה  ב"שביל הסנהדרין",  ארגנו תרומת דם קהילתית של כמאה מנות דם, עזרו בבניית סוכות ועוד.
יוזמה נוספת שהתקיימה אתמול (חמישי)  היא פרויקט  קורא.נה ("מתנות נעות" בגרסת הספרייה – מיזם של החלפת ספרים בין תושבות ותושבים בקהילה באמצעות רכב שנסע ברחובות קרית טבעון עם מגוון ספרים לקטנים ולגדולים. הפעילות התקיימה בשיתוף ספריית מרכז ההנצחה ורשת המתנ"סים ביישוב.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני שמח על  כך שכמות החולים ביישוב בירידה ומברך את ההתנהלות הטובה של התושבות והתושבים ביישוב. יחד עם זאת, חשוב להזכיר לכולם שיש להקפיד על הוראות משרד הבריאות ולהמשיך להישמע להנחיות. 
למרחב ציבורי יוצאים רק עם מסכה! יש להימנע מהתקהלויות, לצמצם ככול הניתן מפגשים, לשמור על קשר באמצעים  טכנולוגיים ולעשות ככול הניתן על מנת לשמור על הבריאות של כולם ובמיוחד על בריאותם של ותיקי הקריה".

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים תמי בן חמו: "העלייה בתחלואה והסגר המחודש מביאים איתם אתגרים רבים שעלינו להתמודד עמם: מסיוע לנזקקים אשר נפלטו ממעגל העבודה, דרך שמירה על ביטחונם ובריאותם של האזרחים הוותיקים ועד מאבק נחרץ בתופעת האלימות במשפחה.
אנחנו ממשיכים לתת מענה לכל מקבלי השירותים, ובמקביל לשמור בקפידה על הנחיות . אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל מצב של מצוקה ובקשה לסיוע – אנחנו כאן בשבילכם."