אירוע שיא: הופעת מחווה של הגבעטרון לאזרחים הוותיקים


אירוע שיא: הופעת מחווה של הגבעטרון לאזרחים הוותיקים בקרית טבעון

אירועי  האזרחים הוותיקים בקרית טבעון הם רק חלק ממגוון רחב של מהלכים שנעשו לאחרונה  לטובת האוכלוסייה הוותיקה ביישוב
מאות תושבים מילאו בשבוע שעבר את אולם זוהר במסגרת פתיחת אירועי האזרחים הוותיקים בקרית טבעון  וההופעה המרשימה והמוצלחת  של להקת הגבעטרון.  את "חימום" הלהקה עשו  בכישרון רב, הרכב מדהים - "The black boards"-  ארבעה  תלמידים מחטיבת הביניים אורט גרינברג  והם:  אדם ברימר - גיטרה , אייל ורדי - וארז הברמן - תופים , בנימין ליברמן - זמר וגיטרה ויובל ורדי - גיטרה בס.  
זו כאמור רק ההתחלה, תכנית הפעילות בחודש דצמבר  עשירה ומציעה שפע של פעילות תרבותית, העשרה, טיולים ועוד.  אירוע שיא נוסף יתקיים בסוף החודש - "קולולם", שירת המונים שתתבצע על ידי אזרחים ותיקים, משפחותיהם, הצוותים המטפלים ותושבי טבעון יום שלישי. 24/12 בשעה 10:00 באולם צוותא.
אירועי  האזרחים הוותיקים בקרית טבעון הם  רק חלק ממגוון רחב של מהלכים שנעשו לאחרונה  לטובת האוכלוסייה הוותיקה ביישוב.
ועדת אזרחים ותיקים פעילה ויוצרת–  הוועדה פועלת  בהובלת סגנית ראש המועצה שרון רופא אופיר ולוקחים בה חלק תושבים ותושבות רבים מתוך היישוב על מנת לדון ולקדם יחד נושאים לשיפור איכות חייהם של האזרחים הוותיקים ביישוב.
הורחבו המענים  -  המועצה הוסיפה תקנים בהם תקן חדש לעו"ס  הנותנת מענה בנושא הזכויות והצרכים של בני משפחה המטפלים בהורים קשישים.
הוקמה יחידה חדשה למניעת התעללות באזרחים ותיקים – המועצה שמה לה למטרה לזהות, למנוע ולטפל במקרים בהם קיים חשש של התעללות בקשיש או בקשישה, בין אם פיזית, כלכלית, או רגשית . אנו עושים זאת בשותפות עם כלל הגורמים הנוספים הפועלים ביישוב.
מחזקים את שיתוף הפעולה עם עמותת שלהב"ת –  חיזוק ממשקי העבודה עם עמותת שלהב"ת במנעד גדול של היבטים – פעילויות משותפות, הגשת קולות קוראים לבינוי והצטיידות, חשיבה משותפת על העמקת והרחבת צירי הפעולה, ועוד.