קיץ חם: ילדי מועדונית "ניצנים" נהנו מפעילות עשירה ומגוונת בכל חודש אוגוסט


קיץ חם: ילדי מועדונית "ניצנים" נהנו

 

מפעילות עשירה ומגוונת בכל חודש אוגוסט

 

המועצה המקומית קרית המשיכה את הפעילות במועדונית "ניצנים"  גם במהלך חודש אוגוסט, במתכונת של פעילות קיץ בשעות הבוקר. מועדונית "ניצנים" המופעלת על ידי המחלקה לשירותים חברתיים והמחלקה לחינוך העניקה במהלך החודש פעילות עשירה ומגוונת לילדים  אשר כללה: בנית טיסנים, שיטור קהילתי, קרמיקה, קריוקי, צביעה של אבני זוהר, גן החיות של אמיר, סרטים, משחקי שולחן ומחשב, קישוט דונאטס, בריכה  ועוד.

בקייטנה השתתפו 15 ילדים בכתות א'- ה' והיא נוהלה על ידע  רשת המתנ"סים ביישוב, בהדרכתה ובהובלתה המרשימה של אורלי שם טוב, יחד צוות מהמתנ"ס, סייעות המועצה ומתנדב.

 

הקייטנה מתקיימת זו השנה השנייה במתכונת מיוחדת לחודש אוגוסט על מנת לייצר פעילות לילדים בחופשת הקיץ הממושכת ולאפשר להורים לעבוד. יש לציין כי חלק מהפעילויות נתנו בזכות תרומה של מפעילים שונים באזור ועל ידי מספר תושבים  בקריה.

מועדונית הילדים של המועצה פועלת כל השנה במתכונת של חמישה ימים בשבוע בשעות הצהרים ואחר הצהריים וכאמור מתקיימת גם בחופשות השונות במהלך השנה.

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים: "המחלקה לשירותים חברתיים שמה לה למטרה, לפתח שירות איכותי למען ילדי המועצה במסגרת המועדונית. מברכת ומודה לכל השותפים לעשייה הברוכה".

אילנית רף רכזת מתנדבים ועבודה קהילתית:  "תודה לכל מי שתרם ופעל לבניית תכנית הקייטנה, לצוות המדריכים ולכל המפעילים והתושבים הפעילים והתורמים, בזכותם נוצרה תכנית משמעותית ומהנה לילדים והקיץ עבר בהנאה ובבטחה."