נערך יריד הספרים המשומשים של הסורופטימיסטיות


נערך יריד הספרים המשומשים של נשות מועדון הסורופטימיסט 

השבוע התקיים היריד המסורתי של ספרים המשומשים אותו מארגנות במשך כמה עשורים נשות מועדון הסורופטימיסט בקרית טבעון. כל ההכנסות מהיריד  מוקדשות לטובת מלגות לסטודנטיות ולפרויקטים קהילתיים ביישוב.

החגיגה נערכת במהלך ארבעה ימים ברחבת מרכז טבעון  ובשיתוף פעולה הדוק עם המועצה המקומית.
רבים מתושבי הקריה וכן אחרים מהסביבה הקרובה פקדו את היריד העשיר בהיצע. כ- 20,000 ספרים במגוון שפות ותחומים, הוצגו למכירה במחירים סמליים.
ביום שישי, ביום האחרון של היריד בקרה במקום הנשיאה הארצית של הארגון שושי פרנקל אשר היא הביעה את התרשמותה הרבה מהיקף היריד ומטרותיו.

 סורופטימיסט הוא ארגון בין לאומי  א-פוליטי, נוסד בשנת 1921 בארה"ב. מאוגדות בו כמאה אלף נשים העוסקות במקצועות שונים. סיסמת הארגון היא- אשה לכל מקצוע ומקצוע לכל אשה.
חלק ממטרות הארגון הן: תרומה לקהילה  וטיפוח קשרי ידידות ואחווה בין חברות הקבוצה. הארגון מחויב לקידום נשים ונערות בכל העולם כאשר עיקר הפעילות הבינלאומית  היא בנושאי איכות הסביבה, חינוך ובריאות".

סוזט שמיר, הנשיאה של סניף הסורופטימיסט בקרית טבעון: "היריד הינו הפנינג מהנה ושמח. תושבי קרית טבעון והסביבה באים, קוראים, נהנים וקונים.  האווירה נפלאה ועל כך גאוותנו.  הכנסות היריד תוקדשנה להענקת מלגות לסטודנטיות בנות הקריה הלומדות בשנה שניה בעיקר מקצועות שהם לתועלת הציבור. 
כמו כן שותף הסניף בפרויקטים ארציים ומקומיים בתחומי הסיוע והטיפוח של אוכלוסיות חלשות: נשים, ילדים ובמקרים מסוימים - גם גברים.
 תודה  למועצה המקומית  ועובדיה על שיתוף הפעולה והסיוע הרב בהקמה ובפירוק. נשים וצעירות הרואות עצמן מתאימות  להיות חברות בארגון מוזמנות לייצור עמנו קשר".
סוזט שמיר, טלפון: 04-9831160