130 חבילות מזון למשפחות נזקקות


חולקו 130 חבילות מזון למשפחות נזקקות

תודה לעמותת "מעומק הלב" על מתנדביה  ל"ברכת מרגלית" ולבנק לאומי ביישוב. בנוסף, חולקו סלים נוספים למשפחות על ידי תורם פרטי מהישוב. 

130 חבילות מזון חולקו השבוע, לפני ליל הסדר,  למשפחות נזקקות ברחבי קרית טבעון. כבכול שנה חברי עמותת "מעומק הלב" ומתנדבים רבים מהיישוב, בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים, מחלקים חבילות מזון לחג לבתי משפחות מעוטות יכולות על מנת שיחגגו את החג בדרך ראויה ומכובדת.
מרכזת ואחראית מחסן המזון רחל מייזלס סיפרה כי מתנדבים רבים הגיעו לסייע בפרויקט החשוב.  לצד המתנדבים הקבועים, המגיעים בכול שבוע, הצטרפו מתנדבים חדשים לתגבור משמעותי לקראת החג. חלק ניכר מהמתנדבים הם חניכים מתנועות הנוער ו"אילן טבעון" וגם משפחות הלוקחות חלק בפרויקט משפחות מארחות אזרחים וותיקים.
מייזלס: " בקרית טבעון יש קבוצה מכובדת של תושבים שבאים בכל שנה על מנת לתרום מזמנם ולסייע לחלוקת חבילות המזון לטובת משפחות נצרכות, בכל שנה זה מרגש אותי מחדש. תודה גדולה לכל המתנדבים התורמים מזמנם וממרצם על מנת לסייע בביצוע המשימה. המתנדבים  באים עם הרבה אהבה ורצון לתת. תודה. תודה".
יו"ר העמותה, איתן קלמר: "תודה גדולה למתנדבי מחסן המזון ולכל המתנדבים שהגיעו עם רכביהם, כמו כן תודה גדולה לכל התורמים שנענו לקריאה לתרומות לחג, על היענות המרשימה ועל הסיוע המשמעותי.
תרומה משמעותית נוספת, עבור עשר משפחות, ניתנה על ידי תורם פרטי מהקריה.  התורם  מגייס את התרומות מאנשים פרטיים ותורם למשפחות מרובות ילדים מקרית טבעון ולערים נוספות בסביבה. כמו כן, 30 חבילות נתרמו על ידי עמותת "ברכת מרגלית" לטובת קשישים ניצולי שואה.
עינת רווה ראש תחום קהילה והתנדבות: "מבצע החג דורש מהפעילים והמתנדבים עבודה לוגיסטית מרובה של רכישת המזון, שינוע המזון, אריזתו, חלוקתו וזאת מעבר לצורך בגיוס התרומות.  השנה היינו עדים להתגייסות מיוחדת של תושבים לסייע בחלוקה. זוהי קהילת טבעון אשר מתגייסת יחד עם המועצה לסיוע ותמיכה לטובת כלל חברי הקהילה. תודה רבה לפעילי עמותת "מעומק הלב", לתורם הפרטי, לבנק לאומי, ולעמותת "ברכת מרגלית" על התגייסותם ועבודתם המאומצת. אנו במחלקה לשירותים חברתיים בכלל וביחידה לקהילה והתנדבות בפרט מאחלים חג שמח לכלל לקוחותינו ונמצאים כאן לסייע ולתמוך לכל אורך הדרך".