מגן שר הרווחה למתנדב הוענק לחדווה בן-חמו


מגן שר הרווחה למתנדב הוענק למתנדבת, תושבת קרית-טבעון, חדווה בן-חמו 

 

רבקה גרפינקל: "אנו גאים בכך שמתוכנו צמחה מתנדבת כל כך ערכית ומשקיענית ומקווים שזכייתה במגן שר הרווחה תאיר את הדרך למתנדבים נוספים ולהמשך העשייה המבורכת בתחום" 

 

מגן שר הרווחה למתנדב הוענק בשבוע שעבר לחדווה בן-חמו - מתנדבת מזה שנים בקרית טבעון, במסגרת טקס למתנדבים שנערך במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב. 

כיבדו את חדווה והגיעו לטקס: בני משפחתה, חבריה לעמותת "מעומק הלב", מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, רבקה גרפינקל ורכזות היחידה לקהילה ומתנדבים במועצה, עינת רווה ואילנית רף (המצויה בימים אלה בחופשת לידה).  כמו-כן, הגיעו משתתפות בית הקפה, אותו מרכזת בן-חמו.  

בתחילת דרכה ההתנדבותית חדווה בן-חמו, לקחה חלק פעיל ומסור בתוכנית הקן שם ליוותה משפחות באופן אישי ומעמיק. לפני מספר שנים חדווה לקחה על עצמה את ריכוז בית הקפה לנשים אשר פועל מדי שבוע במקלט פיש. בעבודה מקצועית ומלאת אנושיות ואהבה, חדווה מילאה את בית הקפה בנשים מרחבי הקריה. בית הקפה מיקם את עצמו כמקום מעצים בו המשתתפות לוקחות אחריות על תכנים וכמקום חברתי של בילוי משותף ו"אוורור" מהעיסוקים היום-יומיים. בית הקפה מופעל בתמיכת המחלקה לשירותים חברתיים ובליווי היחידה לקהילה והתנדבות ברשות המקומית, דרך עמותת "מעומק הלב".  

טקס מגן שר הרווחה מוענק למתנדבים מצטיינים מדי שנה ובכל שנה ועדה ייעודית מחליטה על מספר מתנדבים ומציינים את פועלם ותרומתם.  

גרפינקל: "אנו רואים את פועלה של חדווה, את ההשקעה ואת המאמץ לטובת בית הקפה, אנו גאים בכך שמתוכנו צמחה מתנדבת כל כך ערכית ומשקיענית ומקווים שזכייתה במגן שר הרווחה תאיר את הדרך למתנדבים נוספים ולהמשך העשייה המבורכת בתחום".