עמותת "מעומק הלב" חילקה 80 סלי מזון


עמותת "מעומק הלב" חילקה 80 סלי מזון לראש-השנה 

ראש תחום קהילה והתנדבות עינת רווה: "עמותת מעומק הלב על מתנדביה ובניצוחה של רכזת הפרויקט, רחל מייזלס, ובהשתתפות מתנדבים נהדרים נוספים נרתמה כבכל השנה למבצע חלוקה מאורגן ומכובד עבור אנשי הקריה". 

80 משפחות מעוטות יכולת בקרית טבעון קיבלו סל מזון מכובד לקראת חג ראש השנה תשע"ו. לקראת החג התאספו מתנדבי עמותת "מעומק הלב", בני נוער ומתנדבים נוספים,  לאריזה והכנה של חבילות החג לאחר עבודת איתור וארגון של הלשכה לשירותים חברתיים. פרויקט חלוקת המזון המופעל על ידי עמותת "מעומק הלב" והמחלקה לשירותים חברתיים במועצה מספק סל מזון לכ- 50 נזקקים מידי שבוע ובחגים לכ-80 משפחות בקריה.
לדברי ראש תחום קהילה והתנדבות עינת רווה,  מדובר בקבוצה איכותית ומגובשת של מתנדבים בראשותה של רחל מייזלס והיו"ר איתן קלמר, חלקם גמלאים וחלקם אנשים עובדים,  אשר מתייצבים כל שבוע במטרה להכין את החבילות וחלוקתם למשפחות. חלק לא מבוטל מהמתנדבים עוסקים בכך במשך שנים ארוכות. יש לציין כי המתנדבים עוסקים גם בגיוס תרומות מהקהילה ומארגונים ומפעלים שונים. רווה: "אנו עדים בשנים האחרונות לחשיבות שבשיתוף הפעולה בין ארגוני המתנדבים לבין הרשות המקומית. עמותת "מעומק הלב", אשר מפעילה את פרויקט המזון ומספקת ביטחון תזונתי לאלה שזקוקים לכך, עושה זאת מתוך ראיית עולם פילנתרופית ומעומק ליבה. גויסו תרומות מתושבי הקריה ומחוצה לה, מתנדבי הפרויקט הקבועים עמלו על הכנת הארגזים המושקעים ועוד בבוקר המבצע התרוצצו יו"ר העמותה, איתן קלמר, ורכז הפרויקט, רחל, לאסוף מוצרים טריים. אנצל את ההזדמנות לאחל חג שמח ולשלוח תודה גדולה לכל המתנדבים העושים במלאכה, לעמותה המפעילה ולכלל לקוחות הארגונים ההתנדבותיים".