נערך ערב הוקרה מכובד לכלל המתנדבים ביישוב


נערך ערב הוקרה מכובד לכלל המתנדבים ביישוב  

בקרית טבעון 900 מתנדבים בוגרים ו- 250 בני נוער מתנדבים בשירותי ההצלה ובתנועות הנוער ביישוב 


ערב הוקרה מכובד לכלל מתנדבי היישוב התקיים השבוע באולם צוותא. האירוע אורגן והופק ע"י היחידה לקהילה והתנדבות - המחלקה לשירותים חברתיים, בשיתוף המחלקה לחינוך ורשת המתנ"סים בקרית טבעון ובהשתתפות צוות בכיר של הרשות המקומית, פעילים ומתנדבים מקשת רחבה של ארגונים ועמותות, בני משפחותיהם, מנהלי עמותות ומנהלי בתי הספר בקריה.
הערב החגיגי נערך בהנחייתן של אילנית רף רכזת המתנדבים במועצה ולילך דרמון רכזת שותפויות בחינוך. תכליתו, להגיד תודה לכלל המתנדבים בקריה אשר תורמים מזמנם ומניסיונם לטובת הקהילה, מטפחים ומשפרים את איכות החיים ביישוב ויוצרים סביבה תומכת עבור אלה הזקוקים לכך.
 

בקרית טבעון 900 מתנדבים בוגרים ו- 250 בני נוער מתנדבים בשירותי ההצלה ובתנועות הנוער ביישוב. 

השנה הובלט חלקם של המתנדבים למען ילדים ובני נוער: מתנדבי אח תומך, ידיד לחינוך, סיירת "הורים ערים", זה"ב בגן, שלהב"ת, צהלה וכן צוינו מתנדבים בודדים אשר חונכים, מלמדים ומקנים כישורי חיים במועדוניות הנוער והילדים, בחווה החקלאית ובגנים.  

אילנית רף: "לפעמים בקרית טבעון ההתנדבות נראית מובנת מאליה, אך החבירה של כל כך  הרבה אנשים באותו הישוב, אותה בחירה דומה לכולם אינו דבר שבשגרה.  אנחנו, הרכזים והפעילים, לכולנו מטרה משותפת להטיב עם הסביבה, כל קבוצה תורמת משהו אחר, היבט אחר בחייו של הילד, הבוגר או הקשיש וביחד אנו משפרים את איכות חייהם של התושבים על פני רצף החיים ובכל תחום" 

דרמון הוסיפה: "חשוב לנו להודות גם לארגוני המתנדבים הצעירים שלוקחים חלק בלתי נפרד במערך החינוכי של הישוב, מתנדבי מכינת רבין והמתנדבים שמעבירים שיעורים פרטיים לתלמידי החטיבה והתיכון". 

על החלק האמנותי, האיכותי באירוע הייתה אחראית מעין יובל שהם, שחקנית ועובדת סוציאלית שהעלתה את ההצגה: "בשרות הציבור" - מונודרמה אנושית על התנדבותה של אישה במשבר, המספרת על תחושת המשמעות והערך שהיא מוצאת בעשייתה. 

בסיום הערב וכאות תודה, המתנדבים בכל התחומים הוזמנו לטיול אשר יתקיים בסוף החודש.