ממשיכים לקדם את נושא הביטחון בקרית טבעון


ממשיכים לקדם את נושא הביטחון בקרית טבעון
התכנסה הוועדה למאבק באלימות, סמים ואלכוהול  לדיון בנושא התנהגויות מסוכנות בקרב בני נוער במרחב הציבורי ובמרחב החינוכי

הוועדה למאבק באלימות, סמים ואלכוהול התכנסה השבוע בפורום מורחב בחדר ישיבות במועצה המקומית קרית טבעון.
בישיבה השתתפו ראש המועצה ויו"ר הוועדה עידו גרינבלום, חברת המועצה ויו"ר ועדת חינוך שרה גרינצווייג , מנהלת  הרשות למאבק באלימות , סמים ואלכוהול שגם הנחתה את הישיבה ליאת רייכמן, מנהלים ועובדי מועצה, נציגי ציבור  החברים בוועדה, נציגי משטרה, תושבים, נציגי בתי הספר, מתנ"ס וועד ההורים.
הוועדה עסקה בתחום הנוער כאשר נושא הדיון היה התנהגויות מסוכנות בקרב בני נוער במרחב הציבורי ובמרחב החינוכי. במהלך הישיבה הועלו הצעות לטיפול ולתמיכה בנושא על כל היבטיו, הן לבני הנוער והן להורים.
עוד דובר על דרכי שיתוף הפעולה בין גורמי חינוך ומחלקות המועצה והמתנ"ס אל מול דיווחים לאירועים המתקיימים בשעות אחר הצהריים ובערב.
לדברי ליאת רייכמן, בסיכום הפגישה הוחלט על קידום שלושה נושאים עיקריים :
1. לצאת במבצע גיוס מתנדבים לסיירת הורים ולמשמר השכונתי לקראת הקיץ.
2. לקיים חשיבה ממוקדת בנושא שיטור קהילתי בחודשי הקיץ.
3. לייצר קבוצת מתנדבים בוגרת לליווי בני הנוער בקהילה.
ראש המועצה עידו גרינבלום: "הישיבה הייתה מאד עניינית וממוקדת ואני שמח על המוטיבציה, הרצון והרצינות  של כל הגורמים בקהילה לחזק את הביטחון בקרב התושבים ביישוב ובמיוחד לשפר את ההגנה על הצעירים ובני הנוער בקרית טבעון".
ליאת רייכמן: "אני רוצה להודות מקרב לב לכל המשתתפים שהתפנו מזמנם להגיע ולשים על השולחן את הנקודות הכואבות שלנו כקהילה ובעזרת חשיבה מקורית וחיובית, נקדם יחד דרכי טיפול טובות ויעילות לשיפור המצב".