פותחים את המעברים והכניסות


פותחים את המעברים והכניסות
שוטרי  נקודת המשטרה בקרית טבעון יפעלו ביתר שאת כנגד נהגים החוסמים עם רכבם חניות פרטיות, חניות ציבוריות, כניסות לבתים, למוסדות ציבור וכדומה

נהגים החוסמים עם רכבם חניות פרטיות או ציבוריות, כניסות לבתים, למוסדות ציבור וכדומה, הינם מפגע ומטרד לרבים מתושבי קרית טבעון, כך עולה מסקר שנערך בתחילת שנת 2016 בין תושבי היישוב.
במסגרת יעדי משטרת ישראל בכלל, ויעדי נקודת המשטרה בקרית טבעון בפרט, הוחלט להתמקד השנה בפיקוח ואכיפה כנגד עבריינים החוסמים מעברים ודרכי גישה. שוטרי נקודת המשטרה בקרית טבעון, בשיתוף פעולה מלא עם צוות העובדים במחלקת הפיקוח והביטחון במועצה המקומית, יגבירו בתקופה הקרובה את האכיפה ברחובות הקריה, תוך מתן דגש על נושא חסימות המעברים ברחובות המרכזיים: אלונים, השקדים ורחוב תמר ברמת טבעון. הטיפול יהיה מהיר וחסר פשרות, הובטח.
לדברי מפקד נקודת המשטרה בקרית טבעון  פקד דודי ניסני, פעילות זאת ידועה בשם "מניעה מצבית" והיא תכלול חלוקת מנשרים בהם הסבר על המטרד והמשמעות של הפגיעה בתושב, מתן דו"חות אזהרה לנהגים וכן אכיפה משטרתית מוגברת.
פקד דודי ניסני: "אנו מבקשים מהתושבים להימנע מלבצע את אותן העבירות ולשתף פעולה עם רשויות החוק, למען רווחתכם ולמען שיפור איכות חייהם של כלל התושבים בקריה״.