קטנועים חדשים לצוות הפיקוח ברשות המקומית


משפרים ללא הפסקה: קטנועים חדשים לצוות הפיקוח במועצה
קטנוע תלת גלגלי, יציב יותר,  נוטה פחות להחליק על כביש רטוב או חלק וניתן לבלום במרחק קצר יותר לעומת קטנוע דו-גלגליים

במטרה לשמור על ביטחונם האישי של פקחי הרשות המקומית קרית טבעון ובשאיפה ליעל את עבודתם, רכשה המועצה קטנועים חדשים תלת גלגליים לביצוע משימותיהם השונות. לקטנועים החדשים שני גלגלים  מלפנים ואחד מאחור, הם יציבים יותר,  נוטים פחות להחליק על כביש רטוב או חלק ויכולים לבלום במרחק קצר יותר לעומת קטנועים דו-גלגליים, ומכאן הם נחשבים בטוחים יותר.
עובדי הפיקוח של המועצה: לידור לוי, חנן פרץ ואלירן קדוש אחראים על אכיפת מכלול חוקי העזר העירוניים ושמירת הסדר הציבורי ביישוב. השלושה פועלים למען רווחת כלל התושבים בקריה ומתוך רצון לשמור על איכות החיים בקרית טבעון. הפעילות באגף הפיקוח במועצה כוללת הסברה במגוון רחב של נושאים (כגון: חניה, פינוי גזם ואשפה, ניקיון ועוד) התראות  ואם לא נותרה ברירה גם דוחות וקנסות.
בנוסף, בכל בוקר הפקחים מגיעים לכל בתי הספר ביישוב, עורכים סריקה ודואגים לביטחונם ובטיחותם של התלמידים המגיעים ליום לימודים, כמו כן מלווים את ילדי הגנים ותלמידי בית הספר לאירועים השונים ברחבי הקריה.
קב"ט המועצה ומנהל אגף הפיקוח והביטחון: "לאור ניסיון העבר, חשבנו שיש להשקיע בביטחונם ובטיחותם של עובדי מחלקת הפיקוח. הם מבצעים עבודתם נאמנה, ביעילות ובמסירות ובמטרה לספק לתושב שומר החוק את איכות החיים לה הוא זכאי. זו הזדמנות לבקש מהתושבים לשמור על החוק, לפנות גזם בימים שנקבעו, לחנות רכב רק במקום המיועד לכך, לגזום גדר חיה הסמוכה למדרכות ועוד פעולות אשר נועדו לטובת הכלל. עזרו לנו לשמור על קריה מסודרת, בטוחה ונקיה."