מתגברים נוכחות במוסדות החינוך


מתגברים נוכחות במוסדות החינוך 

המועצה המקומית קרית טבעון נערכה להתמודדות עם המצב הביטחוני המורכב השורר בימים אלה בארץ
המועצה המקומית קרית טבעון נערכה בכל מוסדות החינוך בקריה, בתי ספר וגני ילדים, להגברת הביטחון האישי של הילדים ולהתמודדות יעילה עם המצב הביטחוני המורכב השורר בימים אלה בארץ - כך נקבע בישיבה שנערכה עם מנכ"ל המועצה יאיר אודם ומנהלי המחלקות השונות במועצה.
במסגרת ההערכות וביוזמת קב"ט המועצה אלי זיו, בכל בוקר המנהלים ברשות לקחו חלק פעיל וסייעו באבטחה, בשיתוף פעולה מלא עם חברי יחידת הג'יפאים הם תגברו את הנוכחות במוסדות החינוך ביישוב.
בנוסף, נשכרה על ידי המועצה ניידת עם מאבטח, פקח ושוטר אשר ערכו סיורים ברחבי הקריה ונתנו  מעטפת ביטחון נוספת להתמודדות עם המצב.
מפקד יחידת הג'יפאים
אהד פלד: "
לאור המצב הביטחוני בתקופה האחרונה יחידת הג'יפאים  הגבירה את פעילותה באופן ניכר ברחבי הקריה למניעת פח"ע כולל אבטחת תלמידים בשעות ההגעה לבתי הספר בקריה. כתושב וכמפקד היחידה אני פונה לתושבי הקריה העונים על דרישות היחידה לבוא ולהתנדב ביחידה על מגוון פעילותיה הרבות".
אלי זיו: "אנו קוראים לתושבים לגלות ערנות ולדווח למשטרה בכל אירוע חריג וכן להודיע לקב"ט המועצה ולמוקד. אנו ערוכים להגיע לכל אירוע במהירות האפשרית. נודה על שיתוף פעולה ועל התנדבות של תושבים לסייע."