חם אש: במועצה נערכו לקראת החמסין


חם אש: במועצה נערכו לקראת החמסין

יש לשמור גם על ניקיון החצר והסביבה הפרטית, להימנע מהשלכת פסולת וגזם בשטחים הציבוריים, לוודא שיש צינור מים סמוך ובמיוחד בבתים הגובלים עם החורש


עובדי המועצה המקומית קרית טבעון נערכו בסוף השבוע שעבר וגם השבוע לקראת החמסין הכבד.

מנהל מחלקת הביטחון במועצה אלי זיו בתיאום עם מפקד נקודת כיבוי אש בקרית טבעון רשף ישראל גירון תדרכו את הצוותים וכן דאגו לפתוח את מגדלי התצפית ברמת טבעון וברחוב המגדל. בוצעו תצפיות במגדלים החל משעות הבוקר וכן נערכו סיורים ביישוב, בחורשות, בדרכים העוקפות ובדרכי הביוב. בנוסף, עגלות הכיבוי נבדקו, צוות מתנדבים של כיבוי אש, יחידת הג'יפאים ואנשי נקודת המשטרה ביישוב קבלו הנחיות ונערכו להתמודדות אם חלילה תפרוץ שריפה.
קב"ט המועצה אלי זיו: "בימים חמים ובעת שרב אנו מקפידים לרענן את הנהלים ברשות וממליצים לעשות זאת גם במרחב הפרטי על מנת למנוע שריפות ודלקות. השאיפה שלנו היא לפעול בכל דרך אפשרית על מנת למנוע מצבים העלולים לגרום לדליקה, אפילו הקטנה ביותר".

שיתוף פעולה של תושבים ביישוב הוא הכרחי ואנו חוזרים ומדגישים כי יש לשמור על ניקיון החצר והסביבה הקרובה, להימנע מהשלכת פסולת וגזם בשטחים הציבוריים, לוודא שיש צינור מים סמוך, במיוחד בבתים הגובלים עם חורשות אורנים, אלונים וואדיות וכד' . וכמובן לא לשרוף גזם או כול דבר אחר בחצר הבית. בנוסף, יש להימנע מהדלקת מדורות ו/או מנגלים ביערות או בוואדיות ביישוב".
על כול חשש ולו הקטן ביותר אנא דווחו לכיבוי אש בטלפון 102 וכן יש להודיע למוקד 106 במועצה בטלפון 04-9539239. גרוטאות


תצפית במגדל המים: צילום אלי זיו