סיירת "הורים ערים" מחליפה רכזים


סיירת "הורים ערים" מחליפה רכזים

הרכז החדש איתי קרויז, מחליף את קטי רייזמן שהייתה ממקימי הסיירת, שהחלה לפעול בקריה לפני כ-3 שנים

קטי רייזמן, שהחלה לפני כשלוש שנים בהקמת הסיירת "הורים ערים", גיוס המתנדבים הראשונים והיציאה הראשונית אל השטח בלילות סוף השבוע, סיימה את תפקידה כרכזת והפכה למתנדבת מן השורה. את רייזמן מחליף איתי קרויז, תושב טבעון, נשוי ואב לארבעה, המשמש גם כקב"ט מפעלי תעשייה. 

כדי להבין מקרוב מהי סיירת "הורים ערים" יש לצאת בלילות שישי לרחובות היישוב, למקומות הכינוס של בני הנוער, בגינות הציבוריות ובפינות השונות. אם תבחינו באנשים "מוזרים" עם חולצות כתומות שבידיהם תרמוסים וכיבוד, מנהלים שיחות ערות עם בני הנוער - תדעו שפגשתם חלק מהמתנדבים המיוחדים שמוותרים על שעות יקרות עם המשפחה רק כדי להוסיף במשהו לביטחונם של ילדינו. 

על אותם חברים כמו גם על הפרויקט כולו המופעל כחלק מתכנית עיר ללא אלימות ובמסגרת רשת המתנ"סים של קרית טבעון הייתה קטי אמונה. 

בערב מיוחד ומרגש שנערך במועדון הנוער פיש התכנסו מתנדבי הסיירת ובני זוגם למפגש חברתי ולהבעת תודה לקטי.
המתנדבים גילו להפתעתם שהמועדון הפך לאוהל בדואי ובו מחכה להם אום ג'מיל, בדואית מרהט, אשר בחינניות והומור סחפה אותם לערב מצחיק, מהנה ומעשיר בתובנות עמוקות.
בסיום נערכה פרידה מכובדת מקטי, בה לקחו חלק אלי זיו, מנהל מח' הביטחון - בשם המועצה ולימור גרימן, מנהלת תחום הנוער ותכנית עיר ללא אלימות - בשם רשת המתנ"סים.  

לימור גרימן: "תודה לקטי על פועלה החשוב, אנו גאים בפרויקט ונעשה את מירב המאמצים להמשיכו ולהרחיבו בעזרת עוד הורים יקרים שיתגייסו לתת את חלקם. תודה גם לאיתי קרויז, הרכז החדש של הסיירת שנכנס לתפקידו לפני פחות מחודשיים וכבר נטל את המושכות והיה הרוח החיה מאחורי הערב המיוחד הזה. אנו מאחלים לך הצלחה." 

הורים המעוניינים להיות חלק מהסיירת ולהצטרף לקבוצת מתנדבים איכותית שעושה עבודה משמעותית לטובת בני הנוער, מוזמנים לפנות לאיתי בטלפון מספר 054-6733761