מתמודדים עם גל שריפות בקריה


מתמודדים עם גל שריפות בקריה

ביום חמישי שעבר פרצה שריפה מאחורי רחוב גורדון בשלושה מוקדים. למקום  הגיעה ניידת אבטחה עם עגלת כיבוי אש, הוקם חפ"ק אחוד (חדר פיקוד) של עובדי המועצה, משטרה, מד"א וכיבוי אש. עוד הגיעו למקום ניידות כיבוי, מטוסי כיבוי אש, כמו כן סייעו נציג חיל האוויר ונציג פיקוד העורף. לאחר מספר שעות השתלט הצוות על שלושת מוקדי השריפה.
 

ועוד באותו ענין. ביום ראשון השבוע, פרצה שריפה בדרך העפר מאחורי בית רימון, ביום שני ביהודה הנשיא בורוכוב, ביום שלישי, בשעות הבוקר המוקדמות, שריפה ברחוב שרת.
קב"ט המועצה אלי זיו: "חשוב ומשמעותי שיתוף הפעולה עם התושבים. במרחב הפרטי יש לדאוג לניקיון החצר האחורית מגזם ושאר פסולת העלולה להתלקח. במקרה של שריפה יש לדווח במהירות לניידת האבטחה בטלפון :
052-4702804, או למוקד 106 (04-9539239) וזאת מתוך רצון למנוע את התפשטות האש". 

נערכים

במטרה להתמודד עם גל השרפות שפרץ לאחרונה ביישוב, ממשיכות במרץ העבודות למניעתן כמו גם פעולות אחרות, מתוך שאיפה לצמצם את הנזקים הנגרמים בעקבותיהן. עובדי המועצה בשיתוף קק"ל פועלים בשבוע האחרון בניקוי דרכים, דילול  צמחיה, איתור ערימות גזם בעייתיות וסיורים דחופים. בתחנת כיבוי האש בקריה מונה מפקד  חדש והוא מסייר פעמיים בשבוע ברחבי היישוב כמו כן עובדי הרשות יעברו בקרוב השתלמויות בתחום.
סמנכ"ל התפעול במועצה גיל אשבל: "עבודות ההכנה הוכיחו את יעילותן כמו גם קשרי עבודה טובים בין אנשי הרשות לגורמים נוספים הפועלים בנושא".