הסתיימה הכשרה ייעודית להפעלת חדר הסנוזלן במרכז "ענפים"

חדר הסנוזלן הוא מרחב טיפולי ייחודי לבעלי צרכים מיוחדים ומותקנים בו אמצעים מתקדמים לגרייה חושית מבוקרת


המועצה המקומית קרית טבעון פעלה בחודשים האחרונים במלוא המרץ על מנת לפתוח לציבור את חדר הסנוזלן ב"מרכז ענפים" , שהוקם בסיוע תרומה שהתקבלה מארגון הרוטרי לפני מספר שנים.

חדר הסנוזלן הוא מרחב טיפולי ייחודי בו מתבצעים טיפולים ומפגשים עם מגוון  רחב של אנשים, בין אם בעלי צרכים מיוחדים ובין אם מורכבויות פיזיולוגיות, נפשיות, רגשיות וחושיות. בחדר הייחודי מותקנים אמצעים מתקדמים לגרייה חושית מבוקרת.

בימים אלה הסתיימה הכשרה מקצועית, בהובלת "המרכז למשפחה"- שירות משלים למשפחות לילדים וצעירים עם צרכים מיוחדים ביישוב,  בהנחיית מרצים מ-"בית איזי שפירא".

לשם הפעלת החדר עברו את ההכשרה  צוותים מהחינוך המיוחד וכן צוות של עובדים סוציאליים מהמחלקה לשירותים חברתיים במועצה ועתה ניתן להפעיל את המקום באופן רציף ומקצועי ולתת לתושבים שירות חשוב ומשמעותי.

עינת רווה, מנהלת "המרכז למשפחה":  "המפגשים בחדר הסנוזלן הם חלק מתכנית טיפול שנקבעת על ידי גורמי המקצוע במוסדות החינוך ובמחלקה לשירותים חברתיים.   אני רוצה להודות לתמי בן חמו, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים ולגילה דינר, מנהלת מחלקת החינוך אשר יזמו, תמכו וסייעו בתהליך ההכשרה וכן למורן ויעל, המרצים מטעם "בית איזי שפירא", על הנחייה מדויקת, אנושית ומעניינת. מקווה שחדר הסנוזלן ייתן מענה מעולה לנזקקים לו"

משפחות המעוניינות להצטרף לפעילויות "המרכז למשפחה" אנא צרו קשר-

נייד 052-3305795, מייל einat@kiryat-tivon.muni.il