ממשיכים בתכנון עתיד היישוב: מפגש 2


ממשיכים בתכנון עתיד היישוב: מפגש שיתוף ציבור 2  


תושבי קרית טבעון מוזמנים להגיע ביום רביעי  14-10-15 בשעה 19:30 למפגש שיתוף ציבור שני בנושא תכנית מתאר כוללנית לקרית טבעון. לקראת המפגש מומלץ למלא את השאלון באתר המועצה 

 

ביום רביעי -14.10.15 בשעה 19:30 באודיטוריום תיכון אורט גרינברג, יתקיים מפגש שני להכנת תכנית המתאר החדשה לקרית טבעון. במפגש יוצגו עיקרי שלב ניתוח מצב קיים ותגובש תמונת עתיד רצויה במסגרת קבוצות דיון. תושבים ותיקים וחדשים, משכונות שונות ובמגוון רחב של גילאים, מוזמנים להגיע ולקחת חלק בתהליך. כשלב מקדים אנו מזמינים אתכם למלא את השאלון באתר המועצה.  

 

תכנית המתאר הכוללנית של קרית טבעון נמצאת בשלב גיבוש תמונת העתיד הרצויה לישוב.
צוות התכנון, שנבחר על ידי מינהל התכנון במשרד הפנים בשיתוף הוועדה המחוזית חיפה, מורכב מצוות מקצועי רב תחומי רחב העוסק תכנון עירוני, אדריכלות, כלכלה, איכות סביבה, נוף, חברה, תחבורה, שימור ותשתיות - בראשות  משרד לרמן אדריכלים. חברי הצוות סיימו את השלב הראשון בו למדו את תמונת המצב הקיים של קרית טבעון, אספו מידע מגורמים שונים וערכו ניתוח של כל הנתונים הללו. 
 

 

השתתפות במפגש לגיבוש תכנית המתאר הינה הזדמנות עבור התושבים לקחת חלק פעיל בתהליך חשיבה על סביבת מגוריהם ועל עתידו של היישוב. כיצד יראה היישוב בשנת 2040? על מה צריך לשמור? מה כדאי לשנות? כיצד יראו השטחים הפתוחים ואזורי המגורים? לאן נלך לבלות ולשחק עם הילדים? אילו אפשרויות תעסוקה יציע היישוב? ועוד.  

 

המועצה המקומית קרית טבעון מכירה בחשיבות שיתוף התושבים בתהליך התכנון. אנו רואים בהעברת המידע ההדדי חלק חשוב מהתהליך ונעשה מאמץ לידע את הציבור בכל אחד משלבי התכנון, בשקיפות מרבית. בין השאר, אתר המועצה  מלווה את תהליך התכנון לכל אורכו באמצעות עמוד ייעודי בו מפורסמים סיכומי המפגשים, תוצרי שלבים השונים בתהליך התכנון ועוד.  

 

אנו מזמינים את התושבים להגיע למפגשים ולתרום להכנת תכנית שתתאים ליישוב ולצרכי תושביו.