שומרים על הסדר הציבורי: מבצע אכיפה בטיילת המסילה בקרית חרושת ובאלרואי

המועצה בשיתוף המשטרה מתכננים לערוך מבצעים יזומים נוספים במטרה לייצר הרתעה ולשמור על השקט והביטחון בשכונה


במהלך יום שישי האחרון נערך באזור הטיילת באלרואי ובקרית חרושת מבצע אכיפה כנגד התפרעות ובריונות של רכבי שטח ואופנועים. המבצע נערך בהשתתפות, מנכ"ל המועצה יריב אביטל, קב"ט המועצה אלי זיו וצוות עובדי המועצה המקומית קרית טבעון, שוטרי גזרת זבולון של משטרת ישראל,  מתנדבי יחידת הג'יפאים ומתנדבי  משמר שכונת קרית חרושת.

במסגרת הפעילות, שבוצעה בנחישות מול רוכבי הדו גלגלי והטרקטורונים, נרשמו מספר דו"חות וכן נעשתה פעולת הסברה מקיפה. מובהר כי אין זה מבצע נקודתי, ויחד עם המשטרה וצוותי המתנדבים המועצה מתכננת לערוך מבצעים יזומים נוספים במטרה לייצר הרתעה ולשמור על השקט והביטחון בשכונה.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "בחודשים האחרונים אנו עדים להשתוללות ניכרת של רכבי שטח באזור הטיילת. לא אחת ההתפרעות הזו מסכנת את הולכי הרגל, הרצות והרצים, כמו גם משפחות המבלות המקום. תודתי לצוות עובדי המועצה, למשטרת ישראל על הסיוע וההירתמות בתקופה המורכבת הזאת ולמתנדבים המסורים של יחידת הג'יפאים ומשמר שכונת קרית חרושת", על המבצע הממוקד והחשוב שנערך. יש לציין כי אין זה מופע חד פעמי, אנחנו מתכננים פעילות נוספת גם בהמשך".

מפקד גזרת טבעון פקד רונן עיסמי:  "לאחר מספר תלונות של תושבי קרית חרושת ותושבי שכונת אלרואי על רעש ונהיגה פרועה של רוכבי אופנועים ורכבי שטח משופרים בטיילת תוכננה פעילות משטרתית אשר התמקדה בתופעה. הפעילות בוצעה על ידי שוטרי תחנת זבולון (יחידת האופנועים), שוטרי המש״ק, צוות המועצה המקומית, מתנדבי יחידת הג'יפים של טבעון ומשמר השכונה של קרית חרושת.

לאחר פעילות נחושה של הכוחות: נבדקו 15 כלי אופנועים וטרקטורונים, נרשמו 5 דו"חות תנועה בגין עבירות תנועה ונרשם קנס על הפרת הנחיות הקורונה.

משטרת ישראל ממשיכה בפעילותה למען איכות חייהם ובטיחותם של האזרחים וזאת בשילוב עם גורמי המועצה ומתנדבי המשטרה המהווים מכפיל כוח אמיתי בהתמודדות עם האתגרים מולם ניצבת המשטרה".