יישוב פורח: חוגגים ט"ו בשבט בקרית טבעון

המועצה ציינה את חג האילנות במגוון פעילויות, טקסים מרגשים ונטיעות בשטחים הפתוחים. יהיו עוד בקרוב


קרית טבעון ציינה בשבוע שעבר את חג האילנות במגוון עשיר של אירועים שהותאמו לסגר ולהנחיות התו הסגול.

חגיגת נטיעות נעשתה במצפור האלון הגדול בהשתתפות ראש המועצה עידו גרינבלום, סגן ראש המועצה יפתח גלעדי, שעזר וקידם את הרעיון, בשיתוף קק"ל ועמותת "אלוני ישראל"  (עמותה ששואפת להשיב את חורש האלונים הטבעי לשיאו) עמה מתכננת המועצה לנטוע בשנים הקרובות מאות אלונים בשטחים הפתוחים הסובבים את הקריה, ובכך ולהעצים את הטבע והירוק סביב היישוב.

כמו כן, שתילה של עצי אלון בוצעה גם בשצ"פ "בין הכיכרות" ברמת טבעון, בהשתתפות חברי הנהלה, ראש מועצת בוסמת טבעון ראיד זבידאת, חברי ועד מקומי רמת טבעון ואחרים.

עוד היה השבוע:
- יחידת הנוער קרית טבעון התגייסה לחלוקה של מאות עציצים לתושבות ותושבי קרית טבעון.
- מתנדבי "כולנו יחד" חילקנו 100 עציצים למשפחות עם צרכים מיוחדים.
- ערכנו סדר ט"ו בשבט מסורתי ומרגש בעמותת שלהב"ת ובשיתוף קק"ל, כאשר השנה הסדר נערך בזום ומבקרי מרכז היום וחברי שלהב"ת נוספים צפו באירוע על מסך רחב. 
- נערך טקס נטיעות מקומי לתושבי רחוב מרדכי, בהובלת חברת הנהלת המועצה נאוה סבר ומתנדבים רבים.
- חניכי שבט אלון מהצופים יזמו ניקיון של הוואדיות ברחבי קרית טבעון בשבת שעברה.

ובקרוב מאד (בתום הסגר) ילדות וילדי הקריה ייהנו מפרויקט נטיעות מקסים בשיתוף "בשבילטבעון" ובהובלת רשת המתנ"סים קרית טבעון.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "ט"ו בשבט הוא חג של צמיחה והתחדשות וטבעון יפה במיוחד בתקופה זו. אני מאחל לכולנו חזרה מהירה לשגרה והמשך צמיחה ועשייה בכל התחומים. תודתי הגדולה ליפתח גלעדי, לנאוה סבר, לקק"ל, לעמותת אלוני ישראל ולעובדי המועצה, על שלל האירועים המקסימים ועל היצירתיות הרבה לטובת תושבי היישוב".

טו בשבט.jpe