מחדשים ומשדרגים את תשתיות האינטרנט בבתי הספר בקרית טבעון


המועצה המקומית קרית טבעון מחדשת ומשדרגת בימים אלה את כל תשתיות המחשוב והאינטרנט בבתי הספר היסודיים ברחבי היישוב (שקד, קרית עמל, רימונים, נרקיסים ומיתרים). התקציב לטובת הפרויקט גויס לאחר עבודה מאומצת והגשת "קול קורא" בסוף שנת 2019 למשרד החינוך לשיפור התשתיות, הצטיידות במחשבים וציוד נלווה לבתי הספר.

אחראי מחשוב ודיגיטציה במועצה יוסי עדני  סיפר כי ברוב בתי הספר ביישוב הוכנסו סיבים אופטיים לשיפור הגלישה והעבודה באינטרנט, בכל בתי הספר מחליפים את כבלי התקשורת לאיכותיים הרבה יותר - עם עמידות והגנה טובה להפרעות ורעשים ברשת. הוחלפו ארונות התקשורת והציוד הנלווה והוקמה רשת אלחוטית בכל בתי הספר. בנוסף, כל בתי הספר קיבלו מקרנים, מסכים נגללים, מחשבים נייחים חדשים, מחשבים ניידים חדשים, מצלמות לעבודה עם זום, מסכי 24 אינץ למחשבים הנייחים, מקלדות, עכברים ועוד. כמו כן, שופרה מהירות הגלישה באינטרנט בבתי הספר ושופרה בצורה משמעותית סביבת העבודה של המנהלות והכיתות בבתי הספר.

יוסי עדני: "אני שמח וגאה על השינוי המשמעותי שעשינו בתשתיות האינטרנט ובציוד המחשוב בבתי הספר. אני בטוח שכל חלום או רצון ניתן ליישם למרות הקשיים והמעצורים. צריך רק את העיתוי הנכון ואת האנשים הטובים שעומדים מאחוריך ותומכים בחלומות שלך".

מנהלת מחלקת החינוך טלי רביב קרויטורו: "אני שמחה מאד על ההשקעה המשמעותית במערכת החינוך בקרית טבעון, אשר משקפת את סדרי העדיפויות של המועצה. תודה גדולה לראש המועצה על התמיכה, תודה למנכ"ל ולצוות המחשוב בהובלת יוסי עדני על הדחיפה ועל הביצוע ותודה לכל השותפים שלנו במוסדות החינוך".