חולקו מאות חבילות מזון בקרית טבעון לקראת ליל הסדר 

ראש המועצה עידו גרינבלום: "תודה לעמותת מעומק הלב ולגופים רבים נוספים שקיימו חלוקות מזון בקריה ובכך סייעו למי זקוק לכך ביישוב "


מאות חבילות מזון חולקו השבוע לפני ליל הסדר, למשפחות וליחידים בקרית טבעון אשר נזקקים לסיוע ולעזרה. כבכול שנה, חברי עמותת "מעומק הלב" פועלים במלוא המרץ במטרה לבצע  את חלוקת המזון בעוד מועד ולאפשר לכמה שיותר משפחות לחגוג את החג בדרך ראויה ומכובדת.
מתנדבים רבים הגיעו לסייע, ביניהם - ילדים צעירים שהגיעו עם הוריהם, נוער וצעירים "דור שני" למתנדבי החלוקה ואחרים שנענו לקריאה לבוא ולהושיט יד.

מרכזת ואחראית מחסן המזון רחל מייזלס סיפרה כי למתנדבים הקבועים, המגיעים בכל שבוע למחסן המזון במטרה להכין סלי מזון למשפחות קשות יום, הצטרפו מתנדבים חדשים לתגבור לקראת החג

"תודה גדולה לכולם" הדגישה מייזלס, "בלי שיתוף הפעולה של כולם יחד וכל אחד לחוד,  המבצע הזה לא היה מתקיים. המתנדבים באים עם כל שנה עם הרבה רצון טוב ועושים הכל במסירות ובאהבה. זה מאד מרגש לראות וכול פעם מחדש. עבודה נפלאה ואנשים מדהימים מקרית טבעון. אני שמחה להגיד כי לא היה אדם אחד ביישוב, שידענו עליו, שהיה זקוק לסיוע ולא קיבל."

יו"ר העמותה, איתן קלמר: "תודה גדולה לכל העושים במלאכה, למרכזת פרויקט המזון ב"עמותת מעומק הלב" ולמתנדבי מחסן המזון המתמידים בכל ימות השנה ודואגים לחלוקה השוטפת וכמובן גם בחגים, לאלו שהגיעו לסייע ביום החלוקה ולאלו שהרימו תרומה ואפשרו בכך להעשיר את תכולת חבילת המזון".

ראש המועצה עידו גרינבלום: "זה מרגש בכל פעם מחדש להיות עד לעוצמה ולמחויבות  הרבה בקרב המתנדבים המסורים שיש לנו בקרית טבעון. אני מרגיש גאווה גדולה בכל פעם שאני רואה את ההירתמות של רבים כל כך לביצוע השליחות החשובה הזו,  בכל חג ולפני כניסת החג, שעושים כל שניתן  על מנת שכל המשפחות  ביישוב יחגגו בצורה הולמת ומכובדת. תודה לעמותת מעומק הלב ולגופים רבים נוספים שקיימו חלוקות מזון ובכך סייעו למי זקוק לכך ביישוב".