דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

עידו גרינבלום
ראש המועצה
רינת אביקסיס (מחליפה את אוראל קהת)
מנהלת לשכת ראש המועצה
ריקי דהן
מזכירת הלשכה

לשכת מנכ"ל המועצה

יריב אביטל
מנכ"ל המועצה
צהלה קובליו ידידיה
עוזרת מנכ"ל
המועצה, כיכר בן גוריון 1

מינהל כספי

סיון לוי
גזברית המועצה
שולי כהן
מזכירת המחלקה
שירלי גולן
מנהלת מחלקת הנה"ח
פאני נגלר
מנה"ח התאמות בנק
עינב מלכה
הנה"ח ספקים
מאור בן הרוש
תקציבאי פרוייקטים
אירה גולד
מנהלת מדור שכר
שירן קסטיאל אבוטבול
מנהל רכש וגיוס משאבים
נועה ארז נתנאל
מזכירת רכש ופרויקטים
גניה בן נון
מנהלת מחלקת גביה
זיוה דוידי
קופאית המועצה
אמירה זרעיני
אכיפת גביה
סמר שקור
פקידת גביה
מריה בן אורי
פקידת גביה
סתיו אטיה
פקידת גביה
מוקד גבייה

מחלקת חינוך

טלי רביב קרויטורו
מנהלת מחלקת חינוך
עופרה קרקליס
מזכירת המחלקה

מנהלת מדור גני ילדים
ענת סילפן
מנהלת תחום פרט וחינוך מיוחד
אודי שניצר
מנהל יחידת הנוער
אנסטסיה רוזנצוייג
רכזת היסעים רשותי
אלי זיו
קב"ט מוסדות חינוך
דניס ברבל ישועה
קצינת ביקור סדיר

השרות הפסיכולוגי חינוכי

סיגל אימבר
מנהל השרות הפסיכולוגי
חני דוידאן - לוי
מזכירת המחלקה
הכרמל 1 א'
שרון פרנקל
פסיכולוגית
הכרמל 1 א'
ענבל שיין שדמי
פסיכולוגית
הכרמל 1 א'
שני קראון
פסיכולוגית
הכרמל 1 א'
לימור שידלוב
פסיכולוגית
הכרמל 1 א'
דינא בראנסה
פסיכולוגית
הכרמל 1 א'
יונתן בנוביץ
פסיכולוג
הכרמל 1 א'

מינהל הנדסה

אדר' אסנת ברנדס ברש
מהנדסת המועצה והוועדה המקומית
אדריכלית יהל קסורלה
אדריכלית המועצה
עמי שי
מנהל בינוי
בניין המועצה, רח' החורש 2
אנטולי מדווינסקי
מנהל פרויקטים ורכז נגישות
חדוה פלג
מזכירת המהנדסת ומחלקת הנדסה
בניין המועצה, רח' החורש 2

הוועדה לתכנון ובניה

אורלי שושן
סגנית מהנדסת הוועדה לתכנון ובניה
טניה טורצ'ינסקי
רכזת רישוי
שלומית גנסקו
בודקת בקשות להיתר
שלומי מלול
מנהל פיקוח הבניה
גיא ברהון
מפקח בניה

אגף תפעול

ג'קי בן יקר
מנהל אגף תפעול

מנהל אחזקה ומחסנים
איציק פוקס
אחזקת מבנים ומתקנים
אלירן יקשין
מנהל מחלקת גינון
סרגיי לשצ'נקו
מנהל מח' תברואה
עמי דדון
אחראי מחסן
רותם אבואב-אברמוב
רכזת מחלקת רישוי עסקים
מירב ועקנין
מזכירת אגף תפעול
מחסני-המועצה, סמוך לבית העלמין אלרואי

המחלקה לשירותים חברתיים

תמי בן חמו
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
אסתר נטוביץ
מזכירת המחלקה
נאיפה יעקב עזאם
עובדת מנהל וזכאות
טניה פרקש
ראש צוות משפחות ועובדת סוציאלית לחוק הנוער
נחמה סיני
עובדת סוציאלית לחוק הנוער
גלי צור
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
רינת אבוחצירא
עו"ס משפחות
נעמה כחלון-ארזי
עו"ס משפחות
אילנית רף
עו"ס משפחות
נתן ישחקוב
עובד סוציאלי קידום נוער והתמחות בתחום ההתמכרויות ועו"ס יתד
אביטל גוברין
עו"ס מוגבלויות וצרכים מיוחדים
ליאור ברסלר
עו"ס קהילה והתנדבות ומנהל המרכז למשפחה
נגה טלטש בצלאלי
מדור אזרחים ותיקים, עו"ס בני משפחה מטפלים
סיגל קריספל
רכזת מענים מדור לאזרחים ותיקים
תמר לוי אלוני
עו"ס לחוק האפוטרופסות וחסרי ישע ועובדת סוציאלית אזורית.
עירית שלו
עו"ס אזרחים ותיקים ועו"ס לסדרי דין
מאיה רוזנר-גולדשטיין
עו"ס מדור אזרחים ותיקים
רינת דגן יקירי
עו"ס טיפול בפגיעות מיניות
מרכז ענפים
בטי לוי
עו"ס מרכזת נתיבים להורות
מרכז ענפים

מחלקת הנהלת חשבונות

פאני נגלר
מנהלת חשבונות התאמות ובנקים
עינב מלכה
מנהלת חשבונות ספקים
יעל שכטר
מנהלת חשבונות פרויקטים

מרכזיה

פניות הציבור

ענת גלעדי
אחראית פניות ציבור ורכזת תרבות הדיור
מרכז דולב, רחוב דולב 6
ווטסאפ מוקד מועצה
מענה בווטסאפ בלבד
מוקד מועצה
מוקד המועצה
מרכז דולב, רחוב דולב 1

מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור

יניב זימן
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור

בטחון, חירום ופיקוח

אלי זיו
מנהל מחלקת בטחון ופיקוח
אלייה יהודה
אחראית תחום חרום ומנהלת הטיפול בקנסות, חניה וחוקי עזר
כאותר נערני
בת שרות לאומי
אילון ידלין
בן שרות לאומי

הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול

ליאת רייכמן
מנהל הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול

מחלקת מערכות מידע

יוסי עדני
מנהל מחלקת מחשוב ומערכות מידע
גל גולדנברג
אחראי נושא מחשוב מבני המועצה

דוברות

אור יום טוב
דוברת המועצה
בניין המועצה, כיכר בן גוריון 1

שרות וטרינרי

דר' צחי צורי
מנהל השירות הווטרינרי
ליאורה זולטן
מזכירת השירות הווטרינרי

משאבי אנוש

אודליה אדרי
מנהלת משאבי אנוש
איילת שנל
רכזת משאבי אנוש
מיטל אהרונוביץ
רכזת משאבי אנוש

האגודה לתרבות הדיור

חברי מליאת המועצה

עידו גרינבלום
ראש המועצה
סיגלית עין קדם
סגנית ומ"מ מקום ראש המועצה
יפתח גלעדי
סגן ראש המועצה
חן וייסמן
חבר הנהלה
שרה גרינצווייג
חברת הנהלה
אליק אלמוג
חבר הנהלה
שחר אטיאס
חבר הנהלה
רות קלנר עקרון
חברת הנהלה
נאוה סבר
חברת הנהלה
טל גת
חבר הנהלה
אילנה אפללו פרץ
חברת מועצה
שרון גלבוע
חבר הנהלה
יהודה אסור
חבר מועצה

מועצה דתית

מר אלי עמיאל
יו"ר המועצה הדתית
ערבה צ'רני
מזכירת המועצה הדתית
חיים קורלנסקי
מנהל החברה קדישא
ניסים אחיטוב
מנהל מחלקת כשרות
הרב עמרם מיכאל בית-אל
הרב הראשי לקרית טבעון
רח' האלונים 78, ת"ד 1283 קרית טבעון 36016

כללי

שולה נחמיאס
יו"ר עמותת מנוחה נכונה
קהילה תומכת

מד"א קרית טבעון

תאגיד המים "מעיינות העמקים"

עמותת שלהב"ת

רשת המתנ"סים
קרית טבעון
מרכז יום
שלהב"ת
מרכז הנצחה

עמותת "מעומק הלב"